icon rss footer hover.png icon facebook footer hover.png icon mail footer hover.png icon insta footer hover.png
Du er her:   Hjem   ›   Politikk   ›   Styrer, råd og utvalg
  

Styrer, råd og utvalg

Sentrale politikere 2019-2023 (PDF): Fil med kontaktinformasjon til politikere i sentrale verv

Styrer, råd og utvalg 2019-2023 (PDF): Fil med oversikt over alle styrer, råd og utvalg i inneværende periode


Utvalgsmedlem
Navn: Kjersti Bakkebø Fjellstad
E-post: kjerbafje@gmail.com
Representerer: Sosialistisk Venstreparti
Telefon: +47 90506661
Adresse: Kroerveien 111 B
Postnr/sted: 1435 ÅS
Medlem av: Hovedutvalg for næring og miljø (23.10-2019 - 31.10-2023)
Klima- og miljøutvalg (20.06-2018 - 31.10-2019)
Hovedutvalg for oppvekst og kultur (21.10-2015 - 23.10-2019)