icon rss footer hover.png icon facebook footer hover.png icon mail footer hover.png icon insta footer hover.png
Du er her:   Hjem   ›   Tjenester   ›   Skole og utdanning   ›   Ås læringssenter - Voksenopplæring   ›   Ansatte
  

Ansatte ved Ås læringssenter

Sirnes, Svein Magne  (rektor) svein.magne.sirnes@as.kommune.no

Lillevold, Mona B. (administrativ medarbeider) mona.babakhani@as.kommune.no

Park, Ann (kontorleder) ann.park@as.kommune.no

Råken, Heidi Breen (lektor/sosial-pedagogisk rådgiver) heidibreen.raken@as.kommune.no

Syed, Hassan Ali (lektor/prøvekoordinator) hassana.syed@as.kommune.no

Intro-team:

Gjerde, Daad (introkoordinator) daad.gjerde@as.kommune.no

Ibrahim, Amina (introkonsulent) amina.ibrahim@as.kommune.no

Nguyen, Phuong (introkonsulent) phuong.nguyen@as.kommune.no

Pedagogisk personale:

Bergum, Ane Matea (adjunkt) anematea.bergum@as.kommune.no

Breidvik, Andreas (adjunkt)  andreas.breidvik@as.kommune.no

Jakobsons, Daina (adjunkt) daina.jakobsons@as.kommune.no

Kolden, Birgitta (adjunkt)  Birgitta.kolden@as.kommune.no

Norum, Ellen (adjunkt) ellen.norum@as.kommune.no

Olaisen, Liv (lektor) (perm.)  liv.olaisen@as.kommune.no

Saxebøl, Petra (lærer) petra.saxebol@as.kommune.no

Skuterud, Siv Sæther (adjunkt)  siv.saether.skuterud@as.kommune.no

Teigland, Ingebjørg (adjunkt)  ingebjorg.teigland@as.kommune.no

Ulstein, Inger (adjunkt) inger.ulstein@as.kommune.no

Vethe, Anne E. (lektor) anneeldbjorg.vethe@as.kommune.no

Waka, Wencke (lektor) wencke.waka@as.kommune.no