icon rss footer hover.png icon facebook footer hover.png icon mail footer hover.png icon insta footer hover.png
30. juni - 14:16
Mer informasjon og alle saker om koronasituasjonen fra kommunen finner du her:
Du er her:   Hjem   ›   Tjenester   ›   Kultur   ›   Kulturskolen   ›   Ansatte
  

Ansatte ved kulturskolen i Ås

Her finner du kontaktinformasjon til ansatte ved Kulturskolen i Ås:

Aarø, Karl Holte

984 08 782

karl-95-11@live.no

 Barne- og ungdomsteater
Berntsen, Lars Nordgård 

478 58 270 

larsberntsen@me.com

 Slagverk

Berstad, Håvard

938 02 644

havard.berstad@as.kommune.no

Animasjonsfilm og DKS

Djurle, Niklas

924 53 695

niklas.dj@mac.com

Fiolin, dirigent Junior- og Ungdomsorkester + FUSO

Donnelly, Cathy

400 46 304,

cathy.donnelly@gmail.com

Cello

Edvardsen, Reidar

 

413 03 028

redemando@gmail.com

Gitar

Eie, Tore

993 61 330

tore.eie@gmail.com

Musikkverksted, gitargruppe Solberg, klasseundervisning stryk Steinerskolen

Folstad, Vera

951 72 987

verafolstad@yahoo.no

Piano og kirkeorgel

Golombek, Marianne Støvne

913 47 153

msg@nmh.no

Piano

Grenersen, Barbro Karita

415 00 019

barbro.grenersen@gmail.com

Sanglærer og Dirigent

Ås barne- og ungdomskor

Grimelund-Kjelsen, Lise Andrea

980 86 508

Lise.Andrea.Grimelund-Kjelsen@as.kommune.no

Teater og koordinator DKS

Grønstad, Mona

 

993 67 434

mona.groenstad@monart.no

DSM/Visuell kunst og DKS

 

Gudim, Ketil

913 03 018

ketgudim@online.no

Dans

Grosås, Gina Skolt

926 31 347

g.grosaas@gmail.com

Saxofon og fordypning musikk

Hansen, Kristine Mari

481 93 616

kris_krussedull@hotmail.com

Dans, Administrasjon dans

Holm, Rebecca

407 42 207

rebeccahelenaholm1@gmail.com

Dans og dans DKS

Hurrød, Lars Martin

922 59 589

lmhurrod@me.com

Klarinett og dirigent aspirant-/juniorkorps Nordby

Johansson, Karin

455 06 685

karinemmalinnea@gmail.com

Waldhorn

Kjendseth, Ingvild Dahl 

957 98 175

ingvild.dahl@gmail.com 

 

 Klarinett

Kregnes, Kristoffer

984 36 374

kristoffer.kregnes@gmail.com

Dirigent Nordby skolekorps

Kråkenes, Ellen Sibe

A: 6496 2392

482 40 604

ellen.sibe.krakenes@as.kommune.no

Kontorleder

Prosjektleder Int. senter

Lind, Daniel

940 54 051

basdanne@gmail.com 

Bass, gitargrupper       

 

Lothe, Linda Jansson

951 48 267

linda@lindalothe.no

DSM/Visuell kunst og DKS

Moberg, Anders 

908 80 430
anders.moberg@as.kommune.no  

 Rektor

Müller-Tyl, Harriet Kjus

979 57 898

harriet@mueller-tyl.net

Musikal - sang

Nåvik, Marte Røe

917 57 923

marte.navik@gmail.com

Grovmessing

Olhans, Elisabet

994 03 595

kristinaelisabet.olhans@as.kommune.no

Fiolin, Bratsj, dirigent to orkestre

Produksjonsleder Follo-piloten

Rygg, Siri Beate

414 58 220

siribeaterygg@gmail.com

Fløyte, Dirigent hovedkorps Ås jente- og guttekorps

Sjøberg, Maria

A: 949 62 394

404 20 905

 maria.sjoberg@as.kommune.no

Inspektør,

Fløyte og DKS, administrasjon og utøver

Solem, Sebastian Robert

478 58 391

sr.solem@outlook.com

Dans

Solheim, Kari

901 68 762

karisolheim@yahoo.no

Trompet og prosjektleder UngMusikk

Stene, Tor Hubro

481 78 530

torhubro.stene@as.kommune.no

Film DKS

Thorsø, May Britt Teigen
A: 480 76 893

480 76 893

maybritt.thorso@as.kommune.no

 Sekretær

Udnes, Petter Bals

481 05 298

petterudnes@hotmail.com

Dirigent aspirant- og juniorkorps Ås, dirigent Båb

Zachariassen, Josef

002 98 505034

josef.zach@hotmail.com

Piano, jazzpiano, pianogrupper og akkompagnement

Ånestad, Svein Erik Martinsen

986 47 961

bbsvein@gmail.com

 El-gitar, Musikklaben, gitargrupper og fordypning musikk

Aase, Stian Norgård

 

917 99 752

stianaase@gmail.com

Trekkspill,

Ås trekkspillorkester