icon rss footer hover.png icon facebook footer hover.png icon mail footer hover.png icon insta footer hover.png
Du er her:   Hjem   ›   Tjenester   ›   Kultur   ›   Kulturskolen   ›   Ansatte
  

Ansatte ved kulturskolen i Ås

Anders Moberg

 9088 0430

Anders.moberg@as.kommune.no

Rektor

Annette S. Helland

930 53 821
annettesaugestad@gmail.com

Animasjon, DKS vikar

Barbro Karita Grenersen

4150 0019

barbro.grenersen@gmail.com

Sanglærer og Dirigent

Ås barne- og ungdomskor

Bjørg Bøe

4104 4556

bjorg.boe@online.no

Waldhorn 

Cathy Donnelly
 

4004 6304,

cathy.donnelly@gmail.com

Cello

Daniel Lind

9405 4051

Daniel.lind@as.kommune.no

Bass, gitargrupper og band

 

Elisabet Olhans

9940 3595

Kristinaelisabet.olhans@as.kommune.no

Fiolin, Bratsj, dirigent to orkestre

Produksjonsleder Follo-piloten

Ellen Sibe Kråkenes

A: 64 96 23 92

482 40 604

ellen.sibe.krakenes@as.kommune.no

Kontorleder

Prosjektleder Int. senter

Felicia Ransmark

460 70 7689521

feliciaransmark@gmail.com

 

  Visuell kunst

Gina Grosås Granseth
Permisjon vår 21/ høst21

 

9263 1347

g.grosaas@gmail.com

Saxofon og fordypning musikk.

Harriet Kjus Müller-Tyl

9795 7898

harriet@mueller-tyl.net

Musikal - sang

Håvard Berstad

9380 2644

havard.berstad@as.kommune.no

Animasjonsfilm og DKS film

Josef Zachariassen

929 85 949

Josef.zach@hotmail.com

Vikar piano, jazzpiano, pianogrupper, akkompagnement

Julia P. Alieva

481 09 860

jul1a1998@icloud.com

 Dans

Kari Solheim

9016 8762

Kari.solheim@as.kommune.no  

Trompet og prosjektleder UngMusikk

Karin Johansson

4550 6685

karinemmalinnea@gmail.com

Waldhorn

Ketil Gudim

9130 3018

ketgudim@online.no

Dans

Kristine Mari Hansen

4819 3616

Kristine.Mari.Hansen@as.kommune.no

Dans, Administrasjon dans

Kristoffer Dokka

9585 0098

krisdokk@gmail.com

Vikar saksofon

Kristoffer Kregnes

9843 6374

kristoffer.kregnes@gmail.com

Dirigent Nordby skolekorps

Lars Martin Hurrød

9225 9589

lmhurrod@me.com

Klarinett og dirigent aspirant-/juniorkorps Nordby

Lars Monstad

94190606
lars.monstad@as.kommune.no

  Piano

 

Lars Nordgård Berntsen
 

4785 8270
larsberntsen@me.com

Vikar slagverk

Lise Andrea Grimelund-Kjelsen

9808 6508

lise.andrea.grimelund-kjelsen@as.kommune.no

Teater, Koordinator DKS

Niklas Djurle

9245 3695

niklas.dj@mac.com

Fiolin, dirigent Junior- og Ungdomsorkester + FUSO

Maria Sjøberg

A: 64962394

40420905

 maria.sjoberg@as.kommune.no

Inspektør

Marte Røe Nåvik

91757923

marte.navik@gmail.com

grovmessing

May Britt Teigen-Thorsø              A: 64962390

48076893
maybritt.thorso@as.kommune.no

Sekretær

Olav Kåre Dønheim

91830276

Olavkare.donheim@as.kommune.no

Teater

Petter Bals Udnes

4810 5298

petter@udnes.com

Dirigent aspirant- og juniorkorps Ås, dirigent Båb, Musikklab

Rebecca Holm

4074 2207

Rebecca.Holm@as.kommune.no

Dans  og dans DKS

Reidar Edvardsen

 

4130 3028

redemando@gmail.com

Gitar

Tor Hubro Stene

Permisjon 20/21

4817 8530

: torhubro.stene @ as.kommune.no

Film DKS

Tore Eie

9936 1330

tore.eie@gmail.com

Gitargruppe Solberg og Nordby

Sara Helene Jenssen

911 26 346

Sara.helene.jenssen@as.kommune.no

Dans Solberg skole

Siri Beate Rygg

4145 8220

siri.beate.rygg@as.kommune.no

Fløyte, Dirigent Ås jente- og guttekorps og No0rdby aspirantkorps

 

Stian Norgård Aase

 

9179 9752

stian.aase@as.kommune.no

Trekkspill,

Ås trekkspillorkester

Solveig Øksendal

918 62 461

soleveigane@gmail.com Solveig.oksendal@as.kommune.no

Visuell kunst

Svein Erik Martinsen Ånestad

9864 7961

Svein.Erik.Martinsen.Anestad@as.kommune.no

El-gitar, Musikklaben , Gitargrupper og fordypning musikk

Vera Folstad

9517 2987

verafolstad@yahoo.no

Piano og kirkeorgel