icon rss footer hover.png icon facebook footer hover.png icon mail footer hover.png icon insta footer hover.png
25. august - 09:52
Mer informasjon og alle saker om koronasituasjonen fra kommunen finner du her:
Du er her:   Hjem   ›   Toppmeny   ›   Politikk   ›   Styrer, råd og utvalg
  

Styrer, råd og utvalg

Sentrale politikere i Ås (PDF)

Styrer, råd og utvalg 2019-2023 (PDF)

Medlemmer i Kommunestyret
Utvalg
NavnFunksjonRepresenterer
Ola NordalOrdførerÅs Arbeiderparti
Emilie Efe ÅmUtvalgsmedlemÅs Arbeiderparti
Edvin SøvikUtvalgsmedlemÅs Arbeiderparti
Anne Mari Hojem BorgeUtvalgsmedlemÅs Arbeiderparti
Ina Rangønes LibakUtvalgsmedlemÅs Arbeiderparti
Anne Berit OdenmarckUtvalgsmedlemÅs Arbeiderparti
Einride BergUtvalgsmedlemÅs Arbeiderparti
Ida Hoem OlsenUtvalgsmedlemÅs Arbeiderparti
Gro LundgårdUtvalgsmedlemÅs Arbeiderparti
Bengt Arild Nøst-KlemmetsenUtvalgsmedlemHøyre
Hilde Kristin MaråsUtvalgsmedlemHøyre
Zara Jasmine Mushtaq BergUtvalgsmedlemHøyre
Sigrun Strømsøyen GudevangUtvalgsmedlemHøyre
Marianne Frid NordbyUtvalgsmedlemHøyre
Stein EkhaugenUtvalgsmedlemHøyre
Odd VangenUtvalgsmedlemSenterpartiet
Annett Hegén Michelsen MichelsenUtvalgsmedlemSenterpartiet
Svend Trygve KvarmeUtvalgsmedlemSenterpartiet
Gisle BjørnebyUtvalgsmedlemSenterpartiet
Martin LøkenVaraordførerMiljøpartiet De Grønne
Tor Malnes GrobstokUtvalgsmedlemMiljøpartiet De Grønne
Liv Anna LindmanUtvalgsmedlemMiljøpartiet De Grønne
Ulrika Jansson (MDG)UtvalgsmedlemMiljøpartiet De Grønne
Kjetil Barfelt (FrP)UtvalgsmedlemFremskrittspartiet
Gro HaugUtvalgsmedlemFremskrittspartiet
Anne Whyte (FrP)UtvalgsmedlemFremskrittspartiet
Kristine Lien SkogUtvalgsmedlemSosialistisk Venstreparti
Dag Hestetræet NestegardUtvalgsmedlemSosialistisk Venstreparti
Hege OpedalUtvalgsmedlemSosialistisk Venstreparti
Maria-Therese JensenUtvalgsmedlemVenstre
Olav Fjeld KraugerudUtvalgsmedlemVenstre
Alexander Ruhs NilssonUtvalgsmedlemRødt
Paul Bolus JohansenUtvalgsmedlemKristelig Folkeparti
Else Jorunn VestbyVaramedlem i utvalgÅs Arbeiderparti
Jørgen Holck JohannessenVaramedlem i utvalgÅs Arbeiderparti
Sølvi-Kristin BuranVaramedlem i utvalgÅs Arbeiderparti
Jon Petter Helgesen-EtnestadVaramedlem i utvalgÅs Arbeiderparti
Martin Østtveit-MoeVaramedlem i utvalgÅs Arbeiderparti
Wenche JahrmannVaramedlem i utvalgÅs Arbeiderparti
Hilde Johansen KhayreVaramedlem i utvalgÅs Arbeiderparti
Stein BarliVaramedlem i utvalgÅs Arbeiderparti
Ole Vidar NygaardVaramedlem i utvalgÅs Arbeiderparti
Anneli Margareth DankertsenVaramedlem i utvalgÅs Arbeiderparti
Shangquan ChenVaramedlem i utvalgÅs Arbeiderparti
Hans Jacob SkarpeidVaramedlem i utvalgÅs Arbeiderparti
Ole Fredrik NordbyVaramedlem i utvalgHøyre
Sverre Strand TeigenVaramedlem i utvalgHøyre
Rubina Mushtaq RikheimVaramedlem i utvalgHøyre
Håkon YstehedeVaramedlem i utvalgHøyre
Nils Herman SoppVaramedlem i utvalgHøyre
Ida Marie RyanVaramedlem i utvalgHøyre
Ulf OppegårdVaramedlem i utvalgHøyre
Egil Arve ØrbeckVaramedlem i utvalgHøyre
Steffen Ramvik EkrenVaramedlem i utvalgHøyre
Ingrid Sandtorp ThorvaldsenVaramedlem i utvalgSenterpartiet
Helga Wærstad NorumVaramedlem i utvalgSenterpartiet
Kari KolstadVaramedlem i utvalgSenterpartiet
Arne EllingsbergVaramedlem i utvalgSenterpartiet
Odd RønningenVaramedlem i utvalgSenterpartiet
Marit AustrengVaramedlem i utvalgSenterpartiet
Morten GultvedtVaramedlem i utvalgSenterpartiet
Eva Helene NagelhusVaramedlem i utvalgMiljøpartiet De Grønne
Selma SollihagenVaramedlem i utvalgMiljøpartiet De Grønne
Margit FauskoVaramedlem i utvalgMiljøpartiet De Grønne
Anders OftenVaramedlem i utvalgMiljøpartiet De Grønne
Helga Sofie Gisholt JønlandVaramedlem i utvalgMiljøpartiet De Grønne
Anders Berg IldstadVaramedlem i utvalgMiljøpartiet De Grønne
Arne HillestadVaramedlem i utvalgFremskrittspartiet
Julianne Cornelia OfstadVaramedlem i utvalgFremskrittspartiet
Espen ReianVaramedlem i utvalgFremskrittspartiet
Ulrik Svein BarfeltVaramedlem i utvalgFremskrittspartiet
Per Ivar WroldsenVaramedlem i utvalgFremskrittspartiet
Astrid RundqvistVaramedlem i utvalgFremskrittspartiet
Knut Merox IversenVaramedlem i utvalgSosialistisk Venstreparti
Tuva Todnem LundVaramedlem i utvalgSosialistisk Venstreparti
Håvard SteinsholtVaramedlem i utvalgSosialistisk Venstreparti
Marcus Svensson OterholmVaramedlem i utvalgSosialistisk Venstreparti
Yonatan Bisrat TayeVaramedlem i utvalgSosialistisk Venstreparti
Eskild Gausemel BergeVaramedlem i utvalgSosialistisk Venstreparti
Jorunn NakkenVaramedlem i utvalgVenstre
Per Kristian Kåreson Lobenz RørstadVaramedlem i utvalgVenstre
Trine Hvoslef-EideVaramedlem i utvalgVenstre
Karoline Omberg OftenVaramedlem i utvalgVenstre
Martha Persdotter HagbøVaramedlem i utvalgVenstre
Kristina Sofie SkåraVaramedlem i utvalgRødt
Morten AnkerVaramedlem i utvalgRødt
Magnus Flåten NickelsenVaramedlem i utvalgRødt
Joachim Kirkengen EspeVaramedlem i utvalgRødt
Åsgeir Rossebø AlmåsVaramedlem i utvalgKristelig Folkeparti
Morten LillemoVaramedlem i utvalgKristelig Folkeparti
Tone GrindalVaramedlem i utvalgKristelig Folkeparti
Geir KroghVaramedlem i utvalgKristelig Folkeparti